niedziela, 16 marca 2014

Udostępniony model

Udostępniony model - sprawozdanie
Oto sprawozdanie z udostępniania pierwszego modelu naszej gry. Chcemy bardzo podziękować wszystkim którzy aktywnie przyczynili się do tego przedsięwzięcia. Wykonywanie modeli jest dla naszej gry bardzo istotne, dlatego informacje od Was uzyskane pozwolą nam lepiej planować rozwój i dystrybucję gry.

Najpierw otrzymaliśmy od Was kilka komentarzy. Pozwolimy sobie na przytoczenie kilku.

Paweł Gomułka
Skleja się całkiem przyjemnie, może trochę czasochłonne i dla mniej cierpliwych osób może być problematyczne ale nie jest to skomplikowane.

Tomasz Bosak
 Najpierw trzeba kilka zepsuć żeby się nauczyć, ale ogólnie jak już się załapie to nie jest to trudne. Jest to jednak bardzo absorbujące i jedna taka "kartka" na dzień to max. moich możliwości "produkcyjnych.

Wreszcie przyszedł czas na pierwsze wiadomości ze zdjęciami. Fragment maila od Denisa.

Witam oto ten czołg po prawej jest t-34/85 zrobiony przez mojego ojca (ten z lufą wyżej) a ten po lewej (z lufą niżej) jest zrobiony przezemnie. Czołgi robiło się dojść fajnie ale według mnie i taty  niektóre elementy są zbyt małe i powinny być większe.
Ostatni i najdłuższy list napisał do nas Geralt. Załączył też kilka zdjęć.

Czołgiem! ;-) Oto przesyłam zdjęcia modeli, które zdołałem jak dotąd złożyć. Nie miałem większych kłopotów ze składaniem, poza tym, że czasem ciężko było prosto złożyć kadłub i przez to jeden model jest trochę przekrzywiony. Co prawda parę modeli nie wyszło i poszło do kosza, ale kiedy trochę się poćwiczy, sklejanie nie jest zbyt trudne. Jak widać jednemu z czołgów dorobiłem dla ozdoby flagę i zrobiłem modelom rodzinne zdjęcie z (niedokończonym jeszcze) plastikowym bratem w większej skali.
Bardzo dziękujemy za odzew. Wciąż czekamy na kolejne wiadomości. Wszystkie zapytania i przemyślenia wysyłajcie na nasz e-mail: kampaniaprojekt@gmail.com

Jeśli ktoś nie zdążył pobrać modelu dajcie znać, udostępnimy go ponownie.

J. T. Hartman - Czołgista z11 Dpanc od bitwy w Ardenach po dzień zwycięstwa

Od kilku dni, przeglądając strony o tematyce pancernej, zacząłem natrafiać na reklamy nowej książki związanej z tą tematyką. „Czołgista...